Korzystanie ze strony oznacza zgodę na
wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie oraz polityce prywatności.
a
a
a

Baza wiedzy - nasze artykuły medyczne

Zaburzenia odżywiania wśród najmłodszych.

Pediatria
Lekarze w Regionie

Już około 15-30% rodziców zaniepokojonych jest odżywianiem swoich dzieci. Na szczęście w większości przypadków są to obawy nieuzasadnione. Dzieci tak jak dorośli mają swoje preferencje smakowe oraz etapy kiedy potrzebują więcej, lub mniej pożywienia.

Dziecko z FAS

Pediatria
Aleksandra Pietrulewicz - Elwira Tomasiak

FAS - Fetal Alcohol Syndrom (FAS) i Fetal Alcohol Effects(FAE)  są to zaburzenia jakie  pojawiają  się u dzieci, jako rezultat spożywania przez ciężarną matkę alkoholu. Cząsteczki alkoholu są maleńkie i z łatwością przedostają się przez łożysko do organizmu już w drugim tygodniu życia płodowego.

Dzieci i ryby głosu nie mają

Pediatria
mgr Edyta Kołodziej-Szmid

Edyta Kołodziej-Szmid mgr psychologii, psychoterapeuta, specjalista w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą niedostosowaną społecznie, rekomendowany trener edukacyjny PTP, „Jedynka” Pracownia Terapii i Edukacji Psychologicznej Gdańsk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności

Opinie wyrażone w serwisie lekarze w regionie są właśnością ich autorów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki oraz naszego regulaminu oraz polityki prywatności.